
Dzień Dziecka u Jeżyków i Lisków Dzieci spędziły dzień na sportowo, taneczno-ruchowo, a także wzięły udział w grupowych piknikach
Czytaj Dalej...
Dzień Mamy i Taty w Oddziale Przedszkolnym w Topoli Wielkiej Za nami wyjątkowy festyn pełen uśmiechu, zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Dzieciom oraz sponsorom zaangażowanym w organizację tego pięknego dnia.
Czytaj Dalej...
DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU GMINA PRZYGODZICE „Gmina Przygodzice to EKO-okolice”
Czytaj Dalej...
22 maja w naszej szkole odbyła się IV edycja szkolnego konkursu matematycznego „Mały Geniusz Matematyczny”. Uczniowie klas 1-3 zmierzyli się testem zawierającym różnorakie zadania wchodzące w zakres wiedzy i umiejętności danego oddziału.
Czytaj Dalej...
Uczniowie klas 1–3 wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu promującym ekologię i kreatywność. Podczas pokazu mody recyklingowej dzieci zaprezentowały niezwykłe stroje wykonane z materiałów przeznaczonych do ponownego wykorzystania. Dodatkowo uczniowie klasy trzeciej przygotowali krótkie przedstawienie o ekologii, które przypomniało wszystkim, jak ważna jest troska o naszą planetę.
Czytaj Dalej...
14 maja – w czwartek, odbył się w naszej szkole już po raz XII Gminny Konkurs Biblijny. Tegoroczne zmagania uczniów dotyczyły Dziejów Apostolskich. Hasłem przewodnim były słowa: „Z Dobrą Nowiną przez życie. Dzieje Apostolskie”.
Czytaj Dalej...
Na lekcjach muzyki uczniowie ćwiczą nie tylko śpiew….
Czytaj Dalej...
W naszej szkole odbyła się wyjątkowa akademia poświęcona Świętom Majowym, przygotowana z ogromnym zaangażowaniem przez grupy Liski oraz Jeżyki . Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, piosenek oraz symboli narodowych.
Czytaj Dalej...
Gratulacje!!! 143 uczniów szkół podstawowych z gminy Przygodzice otrzymało Stypendia Wójta Gminy Przygodzice za pierwsze półrocze roku szkolnego 2025/2026. Uroczystości wręczenia nagród odbyły się osobno 15 i 16 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej w Czarnymlesie.(mat.opr.G.Cannon)
Czytaj Dalej...
Z okazji Dnia Ziemi nasi uczniowie pokazali, jak wiele dobrego można zrobić dla naszej planety Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę „SOS dla Ziemi”, tworzyliśmy gazetki tematyczne, pisaliśmy i rysowaliśmy życzenia dla naszej planety oraz przygotowaliśmy wspólną, wyjątkową laurkę. Nie zabrakło także działań w terenie – dzieci wzięły udział w konkursie ekologicznym, sprzątały najbliższą okolicę, a także sadziły […]
Czytaj Dalej...