• Bezpieczny powrót do szkół

Zapisanie dziecka do świetlicy
    W celu zapisania dziecka do świetlicy na rok szkolny 2020/2021 prosimy o pobranie, wypełnienie i podpisanie „Karty zapisu dziecka do świetlicy”.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Świetlica będzie funkcjonować począwszy od 01 września w godz. od 6.30 do 16.30.

Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć do sekretariatu osobiście, listownie lub za pomocą poczty elektronicznej na adres spjankow@wp.pl. Termin składania dokumentów do dnia 1 września 2020r.

Zapisy na obiady w stołówce szkolnej

Proszę również o zgłaszanie dzieci na obiady w stołówce szkolnej. W tym celu należy wypełnić kartę korzystania z posiłków.

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

W miesiącu wrześniu pełne obiady wydawane będą począwszy od 07 września. W pierwszym tygodniu będzie możliwość zakupienia zupy. Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć do sekretariatu osobiście, listownie lub za pomocą poczty elektronicznej na adres spjankow@wp.pl

dyr. B. Szymanowska

Wskazówki dla rodzica