• Bieg niepodległości w naszej szkole

    Z okazji Święta Niepodległości i zbliżających się 100 letnich uroczystości, odbyły się  w naszej szkole biegi dzieci ze szkół z całej gminy. Na biegi przybyły delegacje ze szkół,zaproszeni goście oraz każdy, kto chciał kibicować.Zwycięzcami byli wszyscy, którzy brali udział.Otrzymali piękne medale.
    Bieg niepodległości poprzedziło oddanie hołdu poległym powstańcom- delegacje -wręczyły kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem Powstańców. Zaproszeni goście wzięli udział w uroczystym wznoszeniu Sztandaru Polski.
    Pani dyrektor podziękowała wszystkim za przybycie i zachęciłado wspólnego biegu.Wójt gminy Przygodzice p. Krzysztof Rasiak podziękował za doniosłą inicjatywę biegu wolności wszystkich szkół z naszej gminy.
    Na wszystkich czekała gorąca zupa,grillowane kiełbaski i pyszne pączki. Dziękujemy zaproszonym gościom za przybycie, wręczanie medali oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w biegu niepodległości.

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content