• Drzwi otwarte Szkoły i Przedszkoli

  2 marca – dzień otwarty dla Szkoły Podstawowej
  Dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, logopedycznych i z języka angielskiego.
  Pani Dyrektor spotkała się z rodzicami i opowiedziała o działalności naszej szkoły.
  Dziękujemy za miłe spotkanie i do zobaczenia we wrześniu 2023.
  15 luty – Oddział w Topoli Wielkiej odwiedziły maluszki, które od września chcą rozpocząć przygodę w przedszkolu. Poznały wraz z rodzicami salę, zabawki oraz Panie. Dzieci brały udział w różnych zabawach 🙂
  Drzwi otwarte w Oddziale Przedszkolnym w Jankowie Przygodzkim odbyły się 16 lutego, Dzieci i rodzice mogli zapoznać się z Paniami oraz zobaczyć sale. Rodzice mieli okazję porozmawiać z Panią Dyrektor. Natomiast na dzieci czekały przygotowane przez Panie ciekawe zajęcia.

  Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content