• Dzień Ziemi

22 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wielu akcjach z okazji międzynarodowego święta jakim jest Dzień Ziemi. Uczestnictwo w tej akcji ma na celu promowanie postaw proekologicznych i inspirowanie do życia w zgodzie z naturą. W związku z tym wydarzeniem miłośnicy przyrody z kl. I-III uczestniczyli w pogadance dotyczącej naszej planety, wykonali prace plastyczne pt. ,,Jak chronić naszą planetę?” oraz sadzili drzewka na boisku szkolnym. Uczniowie z klas IV-VI opracowały Kodeks Młodego Ekologa. Spośród najciekawszych prac szczególne wyróżnienie otrzymali: Eliza Elsner, Oliwia Brzezicha, Krzysztof Krakowski, Bogusław Setecki z kl. IV oraz Gabriela Czaja z kl.VI. Swoją wiedzę z zakresu ekologii sprawdzili uczniowie klas VII i VIII.

I miejsce – Miłosz Prukała kl.VIIIa

miejsce – Barbara Bogucka kl.VIIb

III miejsce – Iweta Włodarczyk kl.VIIIa

Uczniowie z tych klas uczestniczyli także w konkursie pt. ,, Coś z niczego- pomysł na praktyczne wykorzystanie odpadów.
    I miejsce – Kacper Siedlecki kl.VIIa

II miejsce Barbara Bogucka kl.VIIB

III miejsce Dobrosława Sójka kl.VIIa Wszystkim gratulujemy i cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak chętnie włączyli się w obchody Dnia Ziemi.