• Eliminacje do Gminnego Konkursu Ortograficznego o ,,Złote Pióro” Wójta Gminy Przygodzice.

    30.03.2023 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Ortograficznego o ,,Złote Pióro” Wójta Gminy Przygodzice. Uczniowie klas IV-VIII stanęli w szranki i napisali dyktando ortograficzne.
    Spośród uczestników eliminacji szkolnych zostanie wyłoniony również ,,Mistrz Ortografii ” naszej szkoły, który otrzyma ,,Srebrne Pióro” Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Jankowie Przygodzkim. Trzy osoby, które popełnią najmniej błędów będą reprezentować naszą szkołę 18.05.2023 roku podczas Gminnego Konkursu Ortograficznego o ,,Złote Pióro” Wójta Gminy Przygodzice. Tego samego dnia poznamy ,,Mistrza Ortografii” gminy Przygodzice oraz ,,Mistrzowską Szkołę”.

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content