• Eliminacje do konkursu ortograficznego :”O złote pióro wójta Gminy Przygodzice”

06.04.2022 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Ortograficznego ,,O Złote Pióro” Wójta Gminy Przygodzice. Uczniowie klas V-VIII stanęli w szranki i napisali dyktando ortograficzne.

Spośród uczestników eliminacji szkolnych zostanie wyłoniony również ,,Mistrz Ortografii” naszej szkoły, który otrzyma ,,Srebrne Pióro” Dyrektora Szkoły. Trzy osoby, które popełnią najmniej błędów w dyktandzie będą nas reprezentować 12.05.2022 r. podczas Gminnnego Konkursu Ortograficznego ,,O Złote Pióro” Wójta Gminy Przygodzice. Tego samego dnia poznamy ,,Mistrza Ortografii Gminy Przygodzice” oraz ,,Mistrzowską Szkołę”.