• Etap parkowy konkursu przyrodniczego

Dnia 9 stycznia w naszej szkole odbył się kolejny etap – parkowy konkursu „Poznajemy Parki krajobrazowe Polski’.Jest to konkurs przyrodniczy obejmujący szeroką wiedzę  z zakresu geografii, biologii oraz parków krajobrazowych Wielkopolski.

Zwycięzcą etapu parkowego została drużyna z naszej szkoły pokonując uczniów ze Szkoły Podstawowej w Cieszynie z gminy Sośnie i będzie ona reprezentować P.K. „Dolina Baryczy”w etapie wojewódzkim.

W rywalizacji indywidualnej – 1 miejsce zajął Jakub Górny – z naszej szkoły,

2 miejsce zajęli ; Bartosz Hejdysz z naszej szkoły i Mirosława „Lisiak z SP. w Cieszynie

3 miejsce – zajęli – Konrad Voight i Rafał Banasiak z  naszej szkoły.Gratulujemy (opracowała M.Nowak)