• I Wielkopolskie Mistrzostwa Aerobicu i Fitness

    Dwa złote i brązowy medal wytańczyły dziewczęta naszej szkoły podczas I Wielkopolskich Mistrzostw Aerobiku i Fitness. Turniej odbył się w sobotę w Poniecu k/Leszna. Dziewczęta zdobyły podium w każdej wystawionej kategorii. Złoty medal wywalczyły taneczne duety – Wiktoria Krupa i Martyna Zuzel (klasa V) oraz Maria Pacyna i Wiktoria Wojciechowska (III Gim) a brązowy bardzo cenny medal cała drużyna aerobiku, w której skład weszły także Małgorzata Mucha, Natalia Banasiak oraz Wiktoria Stryjak. Niezmiernie się cieszymy z tego sukcesu gdyż przygotowanie układu tanecznego to ciężka kilkumiesięczna praca. Podziękowania dla rodziców za pomoc w transporcie oraz doping:) (Materiał opracowała Jolanta Marszał)

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content