• Nasze sukcesy

Wielkie gratulacje dla naszych uczennic, które odniosły w ostatnim czasie duże sukcesy.
    Brawo dla Zuzi Wolskiej, która awansowała do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kiesiela o Puchar KINDER Joy of moving. To największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w naszym kraju oraz serce programu KINDER Joy of moving. Po raz pierwszy Wielki Finał Mistrzostw odbędzie się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Brawo dla Agaty Mazur, która podczas Dolnośląskiej Ligi Tanecznej we Wrocławiu zajęła I miejsce w kategorii H2 10-11.
    Brawo dla Gabrysi Czai z kl. 8 i Kingi Chudek z kl. 7b, które w tańcach na Mistrzostwach Polski i Pucharze WADF w Białych Błotach zajęły 1 miejsce i Puchar Polski w jazz oraz wicemistrzostwo Polski w modern.
    Wielkie gratulacje i podziękowania dla Eleny Płócienniczak z kl. 5 za to, że mogliśmy ją obserwować w programie The Voice Kids i dostarczyła nam tyle wspaniałych emocji! Brawo!
    Pamiętajcie, że każdemu z Was gorąco kibicujemy. Za każdego trzymamy kciuki i w każdego z Was wierzymy!