Oddział Przedszkolny Topola Wielka

Oddział Przedszkolny w Topoli Wielkiej

Od 2021 roku w Oddziale Przedszkolnym w Topoli Wielkiej funkcjonują dwie grupy przedszkolne Pszczółki i Biedronki.
Do grupy Pszczółek uczęszczają dzieci od 5 do 6 lat. Wychowawcą grupy Pszczółek jest Beata Krzywda. Do grupy Biedronek uczęszczają dzieci 3 i 4-letnie. Wychowawcą grupy Biedronek jest Ewa Kopras oraz drugim nauczycielem w tej grupie jest Aleksandra Kaźmierczak. W naszym oddziale są prowadzone zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Aleksandrę Kaźmierczak i wspomagające dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz logopedia prowadzone przez Aldonę Kruszkę. Pomocą nauczyciela jest Aneta Musielak-Rybka.
Cała kadra ma na celu zarówno dobro naszych małych uczniów jak i ich rozwój.

Sala przedszkolna dla grupy 5-6 latków jest podzielona na dwie części. Sala jest jasna i nowocześnie urządzona, przeważa w niej kolor szary co nadaje harmonii temu miejscu.

Sala w grupie 3-4 latków jest duża i przestronna. W sali znajduje się wiele ciekawych zabawek, które są dopasowywane do wieku rozwojowego dzieci oraz ich zainteresowań. Sala jest wyposażona w tablicę multimedialną, dobre nagłośnienie. Przy przedszkolu znajduje się także plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnie, wspinaczkę oraz kuchnię błotną.
Na terenie obiektu jest również duży parking.

Podział na grupy jest dokonywany z początkiem roku szkolnego z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych dzieci oraz w szczególności ich wieku.
Nasz oddział jest czynny od godziny 6:00 do 16:00.

Wszystkie bieżące informacje są uaktualniane na stronie Facebookowej:

Grupa Pszczółki
wychowawca: mgr Beata Krzywda
nauczyciel wspomagający, logopeda: mgr Aldona Kruszka
Grupa Biedronki
wychowawca: mgr Ewa Kopras
nauczyciel wychowania przedszkolnego i j. angielskiego: mgr Aleksandra Kaźmierczak

W naszym Oddziale Przedszkolnym bierzemy udział w projektach edukacyjnych takich jak:
Angielski jest fun-tastyczny – Pszczółki, Biedronki
Zabawy sztuką – Biedronki
Witaminki – Pszczółki, Biedronki
„Mały człowiek – wielkie możliwości” w ramach programu Fundusze Wielkopolski