Przedszkole „Bajka”

W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Już od kilku tygodni nasi podopieczni przygotowywali się bardzo intensywnie do najważniejszej bo pierwszej i jakże podniosłej dla nich uroczystości. Nowoprzyjęte dzieci zaprezentowały się we wspólnej części artystycznej, która była gromko oklaskiwana przez publiczność. Występ był bogaty w liczne układy taneczne, wiersze, oraz piosenki, które wyśpiewane chórem przez całą grupę przedszkolaków zrobiły ogromne wrażenie na publiczności.

Po części artystycznej nastąpiła cześć oficjalna, gdzie Pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonała aktu pasowania. Na koniec wręczyła wraz z Panią i Panem Wicedyrektor dyplomy oraz upominki za udany występ. Przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, obiecywały zgodnie bawić się z kolegami/ koleżankami, codziennie przychodzić do przedszkola z uśmiechem, oraz pomagać sobie nawzajem.
Całą uroczystość przygotowały wychowawczynie grup. Przed występem dodawały najmłodszym odwagi, podczas jego trwania towarzyszyły dzieciom i uczestniczyły wraz z nimi w uroczystości.
Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia z okazji Święta Edukacji Narodowej, oraz Radzie Rodziców za upominki.