• Projekt ComMusicAction w ramach Erasmus+

    Dobiegło końca pierwsze 5-dniowe spotkanie partnerskie, które odbyło się w ramach realizacji projektu finansowanego ze środków Programu Erasmus+ pt. ComMusicAction”. W skład partnerstwa wchodzą szkoły z Portugalii, Łotwy, Bułgarii, Włoch i Grecji. W ceremonii wręczenia certyfikatów uczestniczyła p. Dyrektor GZEAS Barbara Duczmal, która wraz z p. Dyrektor Barbarą Szymanowską oraz koordynatorem projektu – A.Nowicką podziękowały za aktywny udział we wszystkich punktach programu oraz złożyły życzenia bożonarodzeniowe. Uroczystość wręczania certyfikatów uświetnił zespół „Kosynierzy” pod kierunkiem p. A. Niedzielskiej. Serdecznie dziękujemy za przybycie. #ComMusicAction #ErasmusPlus #spJankowPrzygodzki
    (Opracowała A.Nowicka)

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content