• Projekt – Młodzieżowe Misje Gospodarcze w Południowej Wielkopolsce

    Przystąpiliśmy do projektu Młodzieżowe Misje Gospodarcze w Południowej Wielkopolsce – Przedsiębiorczy Powiat Ostrowski.
    Celem projektu jest realizacja zadań z zakresu doradztwa zawodowego z wykorzystaniem innowacyjnych form i metod pracy. Aktywizacja młodzieży w zakresie przedsiębiorczości. Rozwijanie kluczowych kompetencji oraz zdobycie nowych praktycznych doświadczeń.

    13 listopada odbyło się spotkanie inauguracyjne w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim w trakcie, którego liderzy zespołów wylosowali casestudy (problem, przypadek do rozwiązania w czasie realizacji projektu) z obszaru ekonomii, logistyki, ochrony środowiska w kontekście CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), marketingu, sprzedaży, reklamy w tym wprowadzenia nowego produktu.
    W projekcie biorą udział 2 zespoły z naszej szkoły. W skład pierwszego wchodzą uczniowie kl. VIII Maciej Siedlecki, Emilia Zawada oraz Martyna Szychowska. Opiekunem zespołu jest Wioleta Guździoł Borecka oraz Iwona Piwońska. W skład 2 zespołu wchodzą uczniowie kl. III gimnazjum Maria Pacyna, Natalia Banasiak oraz Sebastian Szczypkowski. Opiekunem grupy jest Artur Hyla. (materiał opracowała Wioletta Guździoł – Borecka)

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content