• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/24

    Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/24 z nową Panią Dyrektor mgr Aleksandrą Chlastą – Górną oraz nowymi zastępcami – p. mgr Mirellą Miklas oraz p. mgr Albinem Bednarczykiem. Życzymy sukcesów w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jankowie Przygodzkim. Serdecznie dziękujemy  gościom za przybycie i serdeczne powitanie – p. wójtowi Gminy Przygodzice – Krzysztofowi Rasiakowi. Dziękujemy jego zastępcy – p. Lucynie Koczorowskiej , radnym z gminy Przygodzice, p. Wiesławowi Witkowi, p. Krystianowi Piaseckiemu oraz p. Andrzejowi Dobrasowi. Dziękujęmy sołtysom p. Tomaszowi Zawadzie, p. Aleksandrowi Pietrzakowi za uświetnienie uroczystości. Przewodniczący Rady Rodziców -p. Łukasz Marciniak również zaszczycił nas swoją obecnością, za co serdecznie dziękujemy. Wśród zaproszonych gości powitaliśmy księdza proboszcza Rafała Kowalskiego oraz księdza kanonika Eugeniusza Meksę. Witamy serdecznie drogich Rodziców oraz Was drodzy uczniowie – zarówno w przedszkolach jak i w szkole. Życzymy aby Wasz pobyt w naszej szkole przyniósł Wam niezapomniane wrażenia i najlepsze wspomnienia. Rok szkolny 2023/24 uważamy za otwarty.

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content