• Ślubowanie 2023

Szkoła jest jak ogród, który trzeba podlewać, nawozić, chronić i pielęgnować, tak my -dorośli- rodzice, nauczyciele musimy dbać o nasze kwiaty – naszych uczniów. Takim słowami pani dyrektor – mgr A.Chlasta -Górna powitała uczniów, rodziców i nauczycieli na uroczystym pasowaniu na ucznia Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jankowie Przygodzkim. Ślubowanie odbyło się w Dniu Edukacji Narodowej, bo kiedy jak nie właśnie w tym dniu uczniowie darzą nas uśmiechem, radością, pięknymi i szczerymi życzeniami. Dziękujemy.
    Do ślubowania przystąpili uczniowie dwóch klas 1a – gdzie wychowawcą jest p. Beata Klichowska i 1b – wychowawca p. Natalia Lubońska. W pierwszych klasach jest aż 43 uczniów. Życzymy Wam aby każdy dzień w szkole przyniósł wiele radości, niezapomnianych przeżyć i wspaniałych przyjaciół.