• Szkoła talentów – 2 miejsce !!

Szkoła w Jankowie Przygodzkim kuźnią talentów

Szkoła w Jankowie Przygodzkim wzięła udział w konkursie ,,Szkoły Pełne Talentów”, gdzie organizatorem był sklep Lidl. Konkurs polegał na nagraniu video z udziałem uczniów prezentujących swoje talenty. Filmik należało umieścić na oficjalnym profilu szkoły z logiem firmy Lidl. Nad prawidłową realizacją czuwała Pani Daria August, która zadbała o każdy szczegół. Natomiast techniczną stroną nagrania zajął się Pan Patryk Raszkowski. Do konkursu przystąpiły szkoły z całej Polski. Komisja miała nie lada wyzwanie by wybrać trzech laureatów konkursu spośród ponad 100 filmów. Obrady miały charakter niejawny i odbywały się w siedzibie Organizatora. Kiedy naszedł dzień ogłoszenia wyników okazało się, że nasza Szkoła w Jankowie Przygodzkim zdobyła zaszczytne II miejsce, tym samym wygrała nagrody za łączną sumę 25 000 zł:
    – 1x Dron DJI Mini SE
    – 5x Laptop Lenovo
    – 2x Aparat fotograficzny Canon z kartami pamięci
    – 1x FeiyuTechGimbal ręczny
    Filmik można obejrzeć poprzez zalogowanie się na stronę Facebook:

Ogromnie się cieszymy i gratulujemy uczniom sukcesu.