• Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

    Pomimo  trwającej pandemii koronawirusa , ale dzięki zmniejszonym obostrzeniom udało się zakończyć rok szkolny 2020/2021. Dziękujemy zaproszonym gościom – pani wice wójt – pani Lucynie Koczorowskiej, wice przewodniczącemu Rady Gminy Przygodzice -p. Wiesławowi Witkowi , proboszczowi naszej parafii – Rafałowi Kowalskiemu za przybycie i uczestniczenie w  naszej uroczystości. Pani dyrektor  podziękowała za przybycie rownież rodzicom oraz pogratulowała wszystkim wyróżnionym  Zyczyła spokojnych wakacji i przestrzegała przed zagrożeniami. Naszą szkołę pozegnała również pani Helena Gąsiorek , która odeszła na emeryturę ,  uczyła matematyki ,będzie zawsze cenionym i oddanym naszej szkole nauczycielem.

    Do innej szkoły odszedł również Nikodem Borecki , który będzie rozwijał swoje sportowe pasje w  szkole w Poznaniu. Tato Nikodema p.Marcin Borecki podziękował równiez za udział w radzie rodziców, zapewniając jednocześnie ,że będzie sprawował pieczę na Dyszką Pięciu Stawów.

    Naszą szkołę opuściło 24 absolwentów  ofiarowując na pamiątkę tablo.

    Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami  opuścili szkołę z uśmiechem witając wyczekiwane wakacje.

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content