Uczniowie klas 1–3 wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu promującym ekologię i kreatywność. Podczas pokazu mody recyklingowej dzieci zaprezentowały niezwykłe stroje wykonane z materiałów przeznaczonych do ponownego wykorzystania.
Dodatkowo uczniowie klasy trzeciej przygotowali krótkie przedstawienie o ekologii, które przypomniało wszystkim, jak ważna jest troska o naszą planetę. Konkurs oraz pokaz mody zostały zorganizowane przez Paulinę Karpowicz i Kamilę Chmielarz, natomiast krótkie przedstawienie przygotowała pani Natalia Lubońska.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość i wspaniałą atmosferę! Gratulacje wygranej dla Gabrieli, Izy i Franka.
(mat.opr. N.Lubońska)