• Jasełka 2019

12 grudnia klasa 3a i 3b pod opieką wychowawczyń – pani A.Olszewskiej i p. B.Klichowskiej przygotowały przepiękne jasełka z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Nad oprawą muzyczną czuwał Mikołaj Górny.

Nasi uczniowie, jak prawdziwi aktorzy wystąpili tego dnia dla naszych gości z zagranicy,którzy przyjechali z Portugalii, Łotwy, Bułgarii, Włoch i Grecji w ramach , projektu ComMusicAction. Starsi uczniowie zagrali na instrumentach kolędę. Chórek wtórował przy śpiewaniu kolęd.Nad chórkiem i koncertem kolędy czuwał p. G.Czaja
    Nasi goście zaprezentowali swoje tańce narodowe i pieśni a na koniec zaprosili nas do wspólnego tańca .Swoją obecnością zaszczycili nas również ;Swojacy” pod patronatem p.Joli Marszał. a Czarek Bednarczyk przepięknie zagrał na skrzypcach, a na dudach Wiktor Marszał.
    Na jasełkach obecni byli Rodzice naszych uczniów, którzy występowali oraz Rodzice, którzy gościli przez 5 dni uczniów ze szkół partnerskich w swoich domach.Dziękujemy za gościnne przyjęcie tych dzieci. Dziękujemy pani dyrektor z miłe i serdeczne przyjęcie, p A.Nowickiej za koordynowanie nad projektem a p. K.Hajdziony za rolę tłumacza.
    Całość przebiegała w miłej i świątecznej atmosferze.