• Jasełka w przedszkolu i szkole

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi” – to słowa jednej z naszych najpiękniejszych polskich kolęd.Dźwięki kolęd i pastorałek rozbrzmiewały podczas jasełek wystawionych przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Kasi Bednarczyk.
    Było dobro i zło, radość i nadzieja, chwilę lepsze i gorsze, tak jak to zwykle w życiu bywa. Ostatecznie zwyciężyło dobro i miłość, bo gdy człowiek otoczony jest dobrymi ludźmi wokół, nie może być inaczej. Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia życzymy wszystkim radości, spokoju i wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, a w Nowym Roku szczęścia i pomyślności🎄Piękne jasełka przygotowąły rownież przedszkolaki z naszego przedszkola. Piękna scenografia, kostiumy i występy małych aktorów wprowadziły wszyzstkich w czas Świąt Bożego Narodzenia.