• Nasze sukcesy

Duma nas rozpiera!!!
    Spotkaliśmy się dziś na uroczystym apelu, aby całą społecznością szkolną powitać i pogratulować laureatom konkursów, które odbyły się w ostatnim czasie.
    Jesteśmy bardzo dumni z kolejnych osiągnięć naszych Uczniów!
    Wielkie brawa i gratulacje dla:
    – zespołu tanecznego pod kierownictwem p. Jolanty Marszał i p. Albina Bednarczyka w skład, którego wchodzi: Natalia Binek, Artur Grochowski, Marcel Jarczak, Agnieszka Mielcarek, Dawid Nowak, Iga Sikora, Zuzanna Witek, Oskar Woliński, Blanka Wróblewska, Kinga Chudek, Kacper Kowalik, Piotr Lizoń, Paweł Lizoń, Zuzanna Prukała, Antoni Radajewski, Gabriela Czaja, Sebastian Szkudlarz za zajęcie
    1 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Piątka z narodowych” !
    – Chóru Dziecięco-Młodzieżowego Słowiki i pani Pauliny Bajodek za zajęcie 2 miejsca w Wojewódzkim Konkursie Chórów ŚPIEWAJĄCA POLSKA Regionu Południowej Wielkopolski!
    – Barbary Włodarczyk za zajęcie 2 miejsca w Mistrzostwa Wielkopolski U12 i U14 2024 w Lesznie w biegu na 300m i Amelii Rabenckiej za zajęcie 2 miejsca w skoku w dal!
    – Jakuba Koczorowskiego za zajęcie 2 miejsca w X Międzyszkolnym Konkursie Instrumentalnym w Miliczu!
    – Szymona Hoffmana i Franciszka Czerwińskiego za wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny!
    Gratulujemy!!!