• Turniej przedszkolaków

22 maja odbył się Gminny Turniej Sportowy dla naszych przedszkolaków .Dziękujemy za niesamowite emocje oraz świetną zabawę. Nad całością czuwała nasza szkoła z panią dyrektor – A.Chlastą – Górną oraz prowadzący – p. Agnieszka Lencka oraz p.Jolanta Marszał .Naszymi gośćmi byli i zaszczycili nas swoją obecnością – za co serdecznie dziękujemy:
    Zastępca Wójta Gminy Przygodzice p. Lucyna Koczorowska
    Sołtys z Jankowa Przygodzkiego p. Tomasz Zawada
    Radni z z Jankowa Przygodzkiego -p. Wiesław Witek i p. Marcin Borecki
    Prezes Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Barycz z Jankowa Przygodzkiego p. Przemysław Bluz
    Przedstawiciel Rady rodziców zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz radny – p.Łukasz Marciniak
    Sekretarka Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jankowa Przygodzkiego p. Kamilla Mucha
    Przedstawiciel Rady Rodziców Publicznego Przedszkola Bajka p.-Karolina Banasiak
    Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jankowa Przygodzkiego p.-Aleksandra Chlasta – Górna
    Wicedyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jankowa Przygodzkiego p.- Albin Bednarczyk oraz nasza szkolna pielęgniarka – p. Barbara Rybka.
    Turniej rozpoczęliśmy pięknym polonezem, przygotowanym przez p. Jolantę Marszał oraz aerobikiem najmłodszych uczniów również przygotowanym przez p.Jolantę. Dziękujemy rodzicom za kibicowanie, nauczycielom za przygotowanie dzieci i wszystkim uczestniczącym za wspaniałą zabawę.
    Turniejowi towarzyszyła świetna zabawa oraz zdrowa rywalizacja Serdecznie dziękujemy.