• Projekt Młodzieżowe Misje Gospodarcze

    W dniach 30 i 31 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się degustacja białego sera. Wydarzenie to odbyło się w ramach projektu „Młodzieżowe Misje Gospodarcze w południowej Wielkopolsce – przedsiębiorczy powiat ostrowski” który organizowany jest przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Grupa pierwsza, do której należą uczniowie klasy III gimnazjum Maria Pacyna, Natalia Banasiak oraz Sebastian Szczypkowski pod opieką p. Artura Hyli współpracuje w projekcie wraz z Ostrowską Spółdzielnią Mleczarską.
    Degustacja wykazała duże zainteresowanie zarówno u najmłodszych, jak i u tych nieco starszych, a gzika, bo w takiej formie otrzymaliśmy produkt, schodziła jak ciepłe bułeczki. Wyrobu miały okazje spróbować dzieci z przedszkola, z podstawówki oraz gimnazjum, a także rodzice na wywiadówce, nauczyciele, pozostali pracownicy szkoły oraz panie uczęszczające na popołudniowe zajęcia, które również odbywają się w naszej szkole.
    Uczniowie zdobyli nowe doświadczenie w dziedzinie marketingu oraz przedsiębiorczości, jednocześnie dobrze się bawiąc. Warto również wspomnieć, że w projekcie biorą udział uczniowie klasy ósmej w składzie Maciej Siedlecki, Emilia Zawada oraz Martyna Szychowska pod opieką p. Iwony Piwońskiej oraz p. Wioletty Boreckiej, którzy współpracują z firmą SM Spedition.

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content