• Konkurs językowy „Christmas School Competition – Advent Calendarium”

  31 stycznia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu świątecznego, który odbywał się w naszej szkole w grudniu. Przez 24 dni na stronie internetowej uczniowie odczytywali pytania dotyczące świąt Bożego Narodzenia, tradycji bożonarodzeniowych i słownictwa, słuchali piosenek, oglądali fragmenty filmów, które zawierały wskazówki do zadań.
  W styczniu przed feriami uczniowie przynieśli spisane odpowiedzi na wszystkie pytania.Wszyscy uczestnicy spisali się wspaniale, rozwiązując zadania poprawnie.
  Najmłodsza uczestniczka konkursu to Ola Nowak z klasy 2a, pozostali uczestnicy to uczniowie przede wszystkim klas 4 i 5.Organizatorką konkursu i autorką pytań umieszczonych na stronie internetowej była pani Aleksandra Chlasta- Górna.

  (Materiał opracowała Aleksandra Chlasta – Górna)

   

  Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content