• „Razem łatwiej”- firma Agrifirm wspiera nasze dzieci

Wytwórnia Pasz Agrifirm Polska wspiera lokalną społeczność, za pomocą programu „Razem łatwiej”.

„Razem łatwiej” to inicjatywa społeczna zakładająca wsparcie dzieci i młodzieży w regionie przy aktywnym udziale pracowników firmy Agrifirm.

Realizacja inicjatywy odbyła się w oddziale przedszkolnym w Topoli Wielkiej.

Zgodnie z założeniami programu „Razem Łatwiej” pieniążki przekazane przez firmę Agrifirm Polska zostały przeznaczone na zakup rowerka stacjonarnego z „mini siłowni”, tunel zygzak, puzzle i gry edukacyjno-zręcznościowe z firmy Bambino, posiadającej wymagane certyfikaty.

Rowerek został zakupiony z myślą o wspomaganiu rozwoju aktywności fizycznej u dzieci, gry oraz puzzle w celu pomocy dzieciom w rozwijaniu ich spostrzegawczości, wyobraźni.