• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

    Wspólny obiad z wójtem Krzysztofem Rasiakiem, chlebki Baryczoki w kształcie serca, a także dzieła plastyczne będzie można w tym roku wylicytować na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Przygodzice. W licytacji może wziąć udział każdy chętny.
    Tegoroczny, 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia, od. godz. 16.oo w sali wiejskiej w Czarnymlesie. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) kolejny już raz zagra także w piekarni Gminnej Spółdzielni Samopomocy Chłopskiej w Przygodzicach, która specjalizuje się w produkcji zdrowego, tradycyjnego chleba. Piekarze w te wypieki wkładają także cząstkę swoich serc, mając na względzie cel, jakiemu ostatecznie posłużą chlebki.
    Podczas finału wystąpią przedszkolaki z „Calineczki”, Zespół Śpiewaczy „Czarnoleskie nutki”, Zespół Pieśni i Tańca „Przygodzice” oraz Zespół Tańca Ludowego „Kosynierzy”.

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content