• Z życia przedszkolaka….

    Przedszkole w Topoli Wielkiej uczy dziecko samodzielności uczy współdziałania w grupie, stwarza dziecku okazję do poznawania świata i zdobywania wiedzy, kształtuje i rozwija umysł dziecka, rozwija wyobraźnię i kreatywność, rozwija kompetencje językowe,
    uczy dziecko czerpać radość z relacji z rówieśnikami i dorosłymi,
    pozytywnie wpływa na rozwój ruchowy dziecka,
    przygotowuje dziecko do podjęcia nauki w szkole.
    Nasze przedszkolaki biorą aktywny udział w ważnych uroczystościach, wyjeżdżają na wycieczki i  znakomicie czują się w naszym przedszkolu pod opieką troskliwych pań. Nad dziećmi sprawują opiekę – pani Beata  Krzywda, pani Ewa Kopras, pani Aleksandra Lis, pani Aldona Kruszka . Nauczycielem wspomagającym jest pani Zofia Sójka .

Comments are closed.
Skip to content