• Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

     

    Zakończenie Roku 2017/2018 – to czas dyplomów, wyróżnień i podziękowań za całoroczną pracę. Najlepsi uczniowie ze średnią 5,0 i wyższą zostali nagrodzeni nie tylko świadectwem z czerwonym paskiem i nagrodą książkową, ale również listem gratulacyjnym dla rodziców. Średnia ocen 4,7 to świadectwo z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali również uczniowie z wolontariatu oraz udzielający się w Ochotniczej Straży Pożarnej.100 % frekwencji to nagroda książkowa i też należy się tym pochwalić.Odnosimy bardzo znaczne miejsca w siatkówce i jesteśmy liderami na cały kraj i to również nasz wielki sukces. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Sukcesów życzymy gimnazjalistom opuszczającym naszą szkołę a wszystkim uczniom , nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych i wspaniałych wakacji. 

    Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.
Skip to content