• Zakończenie roku w przedszkolu w Jankowie i Topoli Wielkiej

W dniu 21 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.
    Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.
    Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.
    Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Grupa Pszczółek i Biedronek 22 czerwca uroczyście pożegnała przedszkole
    Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za ten wspólny, wspaniały rok!
    Dziękujemy również władzom lokalnym za wsparcie i pomoc
    Gorące podziękowania dla naszej Pani Dyrektor za wieloletnią pomoc i ciepłe słowa💜